02 Nisan 2013 #1719913

Garanti Bankası Kampanya Kaydımı İsteğim Dışında İptal Ettiler!

Telefonuma gelen mesajı yanıtlayarak gıda ve akaryakıtta farklı günlerde 4 defa 50 tl harcamaya 25 tl bonus kampanyasına dahil oldum. Normalde kredi kartımı kullanmamaya başladığım sırada bu mesaj geldi ve ben de kredi kartımı kampanyadaki bonusu almak üzere kullandım. 2 harcama sonunda telefonuma sesli mesaj geldi. Aynı kampanyadan bahsediyordu ben de işlerimin yoğun olduğu bir dönemde gayri ihtiyari, nasıl olsa aynı kampanya diyerek evet seçeneği olan 1'i seçtim. Sonra da kampanyadan çıkarıldığımı fark ettim. Sorunumun çözülmesini ve 25 tl bonusun yüklenmesini istiyorum.

Ercan 47 Okunma

Cevaplar

  • Ercan04 Nisan 2013

    banka beni aradı bilgi teyidi istedi, sonra da bankadan bilgilendirme mail'i geldiğini fark ettim. mail de benim hatalı olduğum, yani kampanya katılım mesajım olmadığı yazıyordu. ancak cep telefonumda, bankadan gelen katılımınız alınmıştır ve ilk 2 harcama sonucu gelen, 2 defa daha harcama yapın bonusunuzu kazanın mesajı kayıtlı durmaktadır. sorunuma çözüm beklemekteyim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön