17 Ocak 2014 #2240284

Garanti Bankası Kampanya Dahilinde Taksitlendirme Yapmadı

Telefonuma gelen sms ile 31.01'e kadar 75-10000 TL tüm peşin harcamaya ücretsiz 4 taksit kampanyasına katıldım. 12.01'de 102 TL'lık Rize Gıda'dan alışveriş yaptım. Alışverişim 4'e bölünür ilk taksitini bu ay öderim diye düşünürken, katılmış olduğum kampanya hiçe sayılarak taksitlendirme yapılmamış.


2 gün sonra sms geliyor; ekstre kesim tarihine geldiği için taksitlendirme yapılamamıştır diye. Neden yapılamıyormuş ki benim alışveriş yaptığım tarih ekstre günü değil ki , ekstre kesime bile gelse ilk taksiti bu aya yansır. Garanti Bankası'nın saçma bir neden dolayısıyla taksitlendirme yapamıyormuş. Lütfen bu durumun düzeltilerek tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Fatih 96 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih G.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön