08 Nisan 2013 #1730580

Garanti Bankası Kampanya Bonusları Yüklenmiyor!

Garanti Bankasının mart bonus kampanyasına gerekli sms i göndererek kayıt oldum. Normalde yaptığım 50 TL üzeri her alışverişe 5 TL bonus yüklemeleri gerekiyordu. Çok sayıda alışveriş yapmış olmama rağmen kampanya puan yükleme tarihi olan 4 Nisanda kartıma sadece 5 TL puan yüklendi. Normalde 25 TL yüklenmeliydi. Yaptığım harcamalar uçak bileti, fatura ödemesi, elektronik gibi çeşitli alanlarda.


Müşteri temsilcisi ile görüştüm, bu harcamaları kabul etti ancak neden bonus yüklenmediğini bilemedi. Sorunun çözülmesi için 3 gün sonra tekrar aramam gerektiğini söyledi. Burada açıkça müşteriyi uğraşmaktan bıktırarak bonustan vazgeçirme gibi bir politika seziyorum. İlgilenilmesini bekliyorum.

Necmettin 55 Okunma

Cevaplar

  • Necmettin18 Nisan 2013

    Merhaba, Mailime gelen cevapta siz de telefonla görüştüğüm müşteri temsilcisi gibi alışverişleriniz kampanya şartlarına uygun değildir diye kestirip atmışsınız. Kampanya şartlarını inceliyorum yaptığım harcamalara bonus verilmemesi için bir sebep yok. o halde ben de soruyorum, aşağıda yazdığım harcamalar neden kampanya şartlarına uygun değil? (kampanyaya katılmak için heryer yazıp 3340 a mesaj attım, katıldığıma dair onay mesajı bana 23.03.2013 saat 12:57 de geldi) asıl kart: 26.03 TEDAŞ 71,2 TL sanal kart: 28.03 Türk hava yolları 138 TL 30.03 aerobilet 112 TL hiçbir sebep yokken bu harcamaların bonusu yüklenmemiş. Aksi halde lütfen bu harcamalarımın neden kampanya kapsamına girmediğini bildirin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön