17 Nisan 2013 #1748271

Garanti Bankası Kampanya Bonusları Verilmiyor!

"Bonus American Express'ten 3 yeni fatura ödeme talimatına 50TL bonus" kampanyasına katılım sağladım. Kazanılan bonus 6 Nisan sonrası kartlara yüklenecekti. Hala yüklemediler. Gerekçe olarak da bu faturaları yıllar önce talimat vermişsiniz, dediler.


Oysa kampanya şartnamesinde "Kampanya döneminde; karta ya da Garanti bankası hesabına bağlı talimatta herhangi bir iptal var ise ve aynı talimat tekrar Bonus American Express'e tanımlanmış ise bu talimat kampanyaya dahil edilmeyecektir. " deniyor.


Kısacası kampanya döneminde değil de yıllar önce gerçekleşen talimattan dolayı ödenmeyen bonusumu istiyorum. Defalarca haklı müşteri hattı ile görüşmem fayda sağlamadı. Hep bekletiyorlar.

Levent 54 Okunma

Cevaplar

  • Levent20 Nisan 2013

    Şikayetvar sitesine çok teşekkür ederim . Sorunum çözüldü. Garanti Bankası da iyi bir firma olduğu kanıtladı. Teşekkürler..

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön