10 Ocak 2014

Garanti Bankası İzinsiz Sigorta Yapıyor

Geçen sene eşim bir miktar kredi çekti. Düzenli olarak ödemelerini yapıyorum. Son zamanlarda kredi ödeme tutarından daha fazla para yatırmama rağmen bir sonraki ay bakiye sıfırlanmış olarak gözükmekteydi. 09.01.2014 itibariyle eşimle birlikte Garanti şubeye gidip hesap dökümü çıkarttım.


Garanti Bankası bu hesaptan sürekli olarak "Ferdi kaza sigortası" adı altında sürekli bir miktar para çekmiş. Ayrıca senelik olan hayat sigortasını yine haberimiz olmadan yenilemiş. Ayrıca ne hikmettir bilinmez, hizmet dökümü üzerinde harf ve rakamlardan oluşan anlamsız bir tanımlama mevcut. Garanti çalışanına sormasam ferdi kaza sigortası olduğunu çözmem ve çözmeniz imkansız.

Erdem 66 Okunma

Cevaplar

  • Erdem14 Ocak 2014

    Sadece klasik bir cevap. İletişime geçeceğiz diye yazdılar fakat benimle hiçbir garanti çalışanı iletişime geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da bir kaç yönlendirme sonrası hat düşüyor. Kimse bu problemle ilgili bir çözüm bulamıyor. Tek yaptıkları sizi ... hanıma/beye veya bölüme aktarıyorum demek.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Erdem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön