01 Şubat 2014 #2270293

Garanti Bankası İstek Dışı Sigorta Poliçesi Yapıyor!

2013 Ocak ayında Garanti Bankası'ndan kredi kartımı çıkarttım. Bu süreçte beni aradıklarını ve bonus üyeliğimden dolayı bir yıl boyunca ücretsiz sigorta poliçesiyle alakalı üyeliğimi başlattıklarını söylediler.


01.02.2014 tarihinde beni bankadan aradılar. Üyelik işleminin devamını istiyorsanız yıllık 1200 lira, kapatmak istiyorsanız kapama ücreti olarak 299 lira yı ödemeniz gerekmektedir denildi. Ben sigorta poliçesiyle alakalı bir üyeliğimin başladığını hatırlamıyorum. Başladıysa bile kapatma ücretinin olduğunu ve bana söylendiğini de hatırlamıyorum.

Alper 73 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Alper A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön