19 Şubat 2013 #1640817

Garanti Bankası İstanbul Galatasaray ve Ortaköy Şubeleri Çalışanlarından Şikayetçiyim!

Olmayan kredi kartına hayat sigortası poliçesi düzenlendiğinden, kapatılmasını istediğim hesabın hiç bir borcu yokken, borcum dilekçeme rağmen hesap kapatılmıyor/kapatılmayacağı söyleniyor.


Bu süreçte görüştüğüm İstanbul, Galatasaray ve Ortaköy şubesi çalışanlarından şikayetçiyim.


Galatasaray şubesinde görüştüğüm derdimi anlatmaya çalıştığım kişi telefonu suratıma kapattı.


Ortaköy şubesindeki görüştüğüm kişi ise bugün çok yoğunuz sonra arayın dedi. Bunun üzerine benim işim daha mı önemsiz, haksız yere yapılan işlemlerle alakalı bir kişiyle görüşmek istiyorum dediğimde şikayet hattını arayın dendi.


Şu ana kadar ana şikayetimle alakalı hiç bir kimseyle görüşemedim.

Seray 83 Okunma

Cevaplar

 • Seray22 Şubat 2013

  Kapatılan kredi kartı yeniden açılmış. Hesap Kesim tarihi olarak da 01.03.2013 tarihi verilmiş. Garanti Bankası 1.5 aydır uğraştığım hiç bir işlemimi yerine getirmedi. Kapattırdığım kredi kartını BENİM İSTEĞİM VE ONAYIM OLMADAN tekrar hizmete açmış. Bu işlemin onayını kimin verdiğinin cevabını istiyorum. Bu işlemin yapılmasının sebebini öğrenmek istiyorum. Böyle bir işlemi nası açıklayacak Garanti Bankası? Bu banka ile çalışırsanız dolandırılacağınız GARANTİ.

 • Seray22 Şubat 2013

  Sorunumu açıkça belirtmiş olmama rağmen bugün Garanti Bankası Temsilcisi tarafından kredi kartı kullanımı ile alakalı arandım. 7 yıldır müşterileri olduğumu, buna binaen de bana bir teklifte bulunacaklarını belirttiler; eğer kredi kartımı tekrar kullanıma açarsam, 30 TL lik Bonus'u kredi kartıma yükleyeceklerini, mart ayının bilmem kaçına kadar da harcama yaparsam 30 TL lik bir Bonus daha yükleyeceklerini söylediler. Şu ana kadar yaşadığım sorunlarla alakalı olarak aranmamış olmakla birlikte, yarısı şimdi, yarısı iş bitince mantığı ile bana 60 tl lik bonus teklif eden Garanti Bankası'nı kınıyorum. Bana yaşattıkları sorunları onlara ulaşabileceğim her kanaldan özenle iletmeme rağmen, alakasız bir konuyla ilgili olarak beni arayıp rahatsız etmelerini bir çeşit müşteriyi çileden çıkartma yöntemi olarak görüyorum.

 • Seray20 Şubat 2013

  E-mail yolu ile herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Yalan beyandır. Teşekkürlerimle.

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön