18 Ocak 2014

Garanti Bankası İşletim Ücretini Zamansız Kesiyor

Bakın ben sizden tek bir sorunun cevabını almak istiyorum. Bu soruya cevap verirseniz sizi anlar tamam haklısınız derim derim. Sorum Şu: hesap işletim ücretini neden aldığınız kısmını anladım. Anlamadığım kısım ilk altı ayı doldurmamış olamama rağmen vadesiz hesabım 2 aylık olmasından dolayı benden bu hesap işletim ücreti olan 58 tl 'yi günü gelmeden neden hesabımdan çektiniz. Bana bunu açıklayınız sadece.


Garanti Bankası, hesap işletim ücretini neden kesiyorsunuz demiyorum, sizden sadece ilk altı ayı doldurmayan hesabımdan günü gelmeden neden hesap işletim ücreti kestiğinizi soruyorum ? Hakkım olan bu sorunun cevabını istiyorum sizden.

Volkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Volkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön