23 Ocak 2014

Garanti Bankası İşletim Ücretini İade Etmiyor

Garanti Bankası 15**920 müşteri numaralı ve 517**247 paracard numaralı müşterisiyim. Yaklaşık 6 yıldır bankanın değişik ürünlerini kullanmaktayım. En son maaşımı aldığım Gelibolu şubesindeki hesabımı kapatmak istediğimde herhangi bir ücret almayacaklarını şube personeli bana söyledi. Taki hesabıma para gelince 21 ocak 2014 tarihinde 58 tl hesap işletim ücreti aldılar.


Haksız yere alınan bu ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemelerine gideceğim ve tüm ürünlerinizi iptal ettireceğim. İade talebimin alınarak mağduriyetimin giderilmesini arz ederim. Gelibolu şubesini aradım yataracaklarını söylediler ama yatırmıyorlar.

Seçkin 82 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin04 Eylül 2014

    beni aramadılar.Yardımcıda olmadılar.komisyon ücretini iade etmediler bende hesabımı kapattım

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Seçkin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön