08 Temmuz 2014

Garanti Bankası İşletim Ücreti Aldı Yardımcı Olmuyor

Garanti Bankası 2 tane ödeme faturası talimatı verildiğinde, hesap işletim ücreti alınmayacağı bilgisi verildiği için verdim ve gününde bakiyem olmadığı için manuel ödedim ve hesap ücreti kesildi. Aradığım temsilci siz bilgi alsaydınız şeklinde yardımcı olmayan tutum sergiliyor.


Yeteri bakiye olmamasında sistem tekrar deneme bilgisi verilmedi. Şikayetçiyim ve acilen iade istiyorum. Kredi ödemem ile yeteri kadar faiz ödüyorum. Size dönüş yok talep kapatılıyor diye bilgi veriyor. Şikayet bölümünüz bu mudur? Yardımcı olmak siz sorun demek mi? O temsilciden de , akıl verir tavrından dolayı şikayetçiyim, benim aklım var sağolsun.

Sibel 216 Okunma

Cevaplar

  • Sibel16 Temmuz 2014

    size müşteri temsilcisinden şikayetçi olduğumu ilettim algılayamadığınız nedir ayrıca en garanti bankasında var olan hesabım olmasına rağmen kredi kullandığımda ayrı hesap açıp para aldınız bunun açıklaması nerede. gayet açıklayıcı yazıldığını düşünüyorum iade yok demekten başka cevabınız yokmudur

  • Sibel14 Temmuz 2014

    olumlu yanıt verilmeye bilir haksız bile olsanız amenna ancak tavır nedir öyle saygısızca çalışanlarınıza verdiğiniz yetki müşterilere akıl vermekmi saygısızlığın lüzumu yok herkes haddini bilsin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sibel Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön