18 Ocak 2014

Garanti Bankası İşletim Ücreti Aldı Ama İade Etmiyor

Garanti Bankası'ndan konut kredisi kullandım. Banka tarafıma konut kredisi taksitlerini ödemek için bankamatik kartı verdi . Şimdide yıllık iki defa hesap işletim ücreti kılıfı altında müşteriden para tahsil ediyor. Ben bankanızın kartını kullanmak istemiyorum, konut kredisi taksitlerimi ödeyeceğim iban numarasına EFT yapmama izin verin kartınızı kapatın onuda yapmıyorlar .

Biz müşteriden hem faizden kazanırız, hemde hesap işletim ücretinden kazanırız ama o kadar kolay değil . İki defa tahsil edilen hesap işletim ücretini aldım. Şimdide talep ettim format, klasik herkese gönderilen cevap verdiler. Hakem heyetine başvurup hakkınızda ilamlı icra takibi yapacağım. Nede olsa İcra Müdürüyüm tüm usulü iyi biliyorum.

Halim 51 Okunma

Cevaplar

  • Halim23 Ocak 2014

    bir daha bu bankaya hiç bulaşmam

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Halim D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön