05 Şubat 2014 #2277242

Garanti Bankası İşletilmeyen Hesabın İşletim Ücreti Kesintisi

Bu bankadan Kredi kullandım ve taksitlerimi ödüyorum. Daha doğrusu eksiksiz ödediğimi düşünüyordum. Herhangi bir hizmetinden faydalanmıyorum. Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, EFT veya herhangi bir girdi-çıktı işlemim yok. Zaten Garanti ile tanışmamız Ağustostan yani beş aydan fazla değil. Bunlara rağmen benden hesap işletim ücreti kesiliyor. Hangi hesap işletimi? Garanti Bankası'ndan ricam/talebim alınan ücretin tarafıma iade edilmesi.

Volkan 141 Okunma

Cevaplar

  • Volkan28 Şubat 2014

    Bir konuda problem yaşarsanız önce yaşadığınız kurumla iletişime geçersiniz. Kurum size masal anlatıp, internette hakkında olumsuz bişeyler görünce problemi çözmeye odaklanıyorsa burada bir sıkıntı var demektir ! Yine de ücreti iade ettiği için tebrik ederim Garantiyi.

  • Volkan05 Şubat 2014

    ŞABLON MESAJLARDAN BIKTIM !!! insanla muhatapsınız, lütfen otomatik mesaj yerine özel mesaja geçin. Biraz inandırıcı olursunuz belki Sn. Garanti.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Volkan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön