26 Haziran 2015

Garanti Bankası İşlem Ücreti Kesiyor.

26.06.2015 tarihinde 100 lira dolar aldım. Diğer gün hesabıma baktığımda 63 lira işlem ücreti olarak kesildi. Müşteri Hizmetlerimi aradığımda bu ücreti iade edemeyeceğini söyledi. Yılda iki kere alınıyormuş. Haksız yere param kesildi ücretim iade edilmezse bankadaki tüm hesabımı kapatacağım. Lütfen yardımcı olun.

Faruk 762 Okunma

Cevaplar

  • Faruk26 Haziran 2015

    Bu saatten sonra Garanti Bankası'ndan en kısa sürede tüm kartlarımı iptal edeceğim. Belki 63 lira kaybetmiş olabilirim ama siz beni hepten kaybettiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Faruk D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön