06 Mart 2015

Garanti Bankası İpotek Kaldırma Yazısını Tapuya Bildirmemiş

Garanti Bankası'ndan kullandığım konut kredi borcunu yaklaşık 2.5 ay önce kapattım. İlgili banka şubesi ipotek kaldırma yazısının merkezden ilgili tapu müdürlüğüne ulaşacağını ve ipoteğin 10 - 15 gün içinde kalkacağını iletti. Şimdiye kadar ipotek kaldırma ile ilgili bir yazı ulaşmamız tapu müdürlüğüne.


Bankanın şubesinden ve çağrı merkezinden konu ile ilgili bir muhatap bulamıyorum. Şu anda evimi satılığa çıkardım ama bu problem yüzünden tapuda problem çıkmakta ve evimi satamıyorum. Artık Garanti Bankası ile çok isim olacağını zannetmiyorum, kredi işlerimi başka banka üzerinden yapacağım ve tüm hesaplarımı da kapatacağım.

Mukadder 230 Okunma

Cevaplar

  • Mukadder12 Mart 2015

    Şikayetim yayınlandıktan sonra ilgili şube tapuda işlemleri gerçekleştirdi. Demek ki şikayet etmek gerekiyormuş. Banka ile ilgili çalışmama fikrimde bir değişiklik olmayacak. Teşk.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Mukadder C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön