08 Nisan 2013 #1731467

Garanti Bankası İpotek Fek'i İçin 350 TL İstiyor!

Garanti Bankası Bağlarbaşı Şubesinden 2009 eylül ayında konut kredisi kullandım. Kredi ödemelerini Ocak 2013 tarihinde bitirmiş bulunmaktayım. Bankadan konut üzerindeki ipoteğin kaldırılması için ipotek feki yazısı istedim. Şube benden 350 TL ücret talep etti.


Bankanın kendini teminat altına almak için uyguladığı ipotek işlemini kaldırmak için benim ücret ödemek zorunda bırakılmam, hiç bir insafa, mantığa, hukuki dayanağa sığmamaktadır. Garanti Bankasının konutum üzerindeki ipoteği ücret almadan kaldırılmasını talep ediyorum.

Alper 92 Okunma

Cevaplar

  • Alper07 Mayıs 2013

    Garanti Bankası'na 350 TL ipotek fek ücreti ödeyip ,bir dilekçe ile iadesini talep ettim.Banka bana cevap bile vermedi.Konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıdım.Sonucu bekliyorum.Beni hayal kırıklığına uğratan şey bunca yıl müşteri memnuniyetine önem veren ve benim de çalışmaktan memnun olduğum bu bankanın şimdi gözünü para hırsı bürümüş ve kesinlikle müşterinin durumuna bakmadan direkt olarak siz gözden çıkarmaya odaklı çalışıyorlar. Ünvanı müşteri temsilcisi olan kişi bile ne telefonuma cevap veriyor, ne de mailime cevap veriyor. Sizi üste çıkaran müşterileriniz sizi oradan indirmesini de bilir. Siz böyle devam edin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön