18 Nisan 2015

Garanti Bankası İpoteğin Kaldırılmaması

2011 yılında Garanti Bankası Karabük şubesinden konut kredisi kullandım. 17.04.2015 tarihi itibariyle kredi ödemem bitti. Bankaya borcum kalmadı. Bankanın Karabük şubesini telefonla arayıp kredi borcumun bittiğini, ipoteğin kaldırılmasını istedim. İpoteğin kaldırılması için şubeye gelip dilekçe yazmam gerektiğini ve ayrıca 20 TL ipoteği kaldırmam için ücret alınacağını söylediler.

Dilekçeyi verip ücreti ödesem bile en geç iki hafta içinde ipoteğin kaldırılabileceğini belirttiler. Dairemi satacağım, müşterim hazır, bankanın keyfiyatını mı bekleyeceğim. Bankaya hiç borcum olmadığı halde kendi evim üzerinde tasarrufta bulunamıyorum. Krediyi kullanırken ipotek tesis ücreti peşin alındı zaten.

Recep 646 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Recep A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön