06 Eylül 2014

Garanti Bankası İnternet Şubesine Giremiyorum!

Sim kartımı değiştirdim, Garanti Bankası'nın internet şubesine giremiyorum. Garanti Bankası'nın başlattığı sesli yanıt sistemi ile işlem yapma , daha doğrusu yapamama sistemi yüzünden de müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Bana çok pahalıya patladı bu sistem. İnternet şubesine girememem yüzünden çok önemli bir işlemimi yapamadım ve dakikalarca telefonda müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştım. Sonunda ulaştım, kendisi beni doğru bölüme aktaracağını söyleyip kısaca kandırıp telefonu resmen yüzüme kapattırdı. Bu mudur sizin yeni sisteminiz?

Deniz 673 Okunma

Cevaplar

  • Deniz'in Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

    firma temsilcileri telefonla bana ulaşıp sim kart değişikliği ile ilgili sıkıntımı çözdüler. teşekkür ediyorum, ancak sesli yanıt sistemi konusundan düşüncelerim değişmeyecek. geliştirmedikleri ve müşteri temsilcisine bağlamayı güçleştirdikleri sürece bu sistemin karşısında olacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Deniz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön