06 Temmuz 2013

Garanti Bankası İnternet Bankacılığına Erişemiyorum!

Bütün hesapları İnternet Bankacılığı kullanarak yapan birisi olarak yeni açılan Garanti Bankası maaş hesabına İnternet şubesinden erişemedim. Bu konu ile ilgili telefon şubesini arayarak maaş hesabının internet şubesinde görülmesini talep ettim. Telefondaki temsilci bu işlemin sadece şubede yapıldığını ve oraya gitmemi söyledi.

Benim kim olduğumu sadece anne kızlık soyisminin 4.ve 5. rakamı ile tanıyabilen ve eft, havale, ödeme gibi işlemleri yapabilen bir departmanın bu işlemi yapmaya yetkisinin olmaması ne kadar mantıklı acaba? Teknolojiyi çok iyi kullandıklarını her fırsatta belirten bir bankanın insanları hala şubeye mahkum etmesi bir şeyleri başaramamış olduğunun kanıtı mıdır acaba?

Bilal 55 Okunma

Cevaplar

  • Bilal08 Temmuz 2013

    Yapmış olduğunuz bilgilendirme yetersiz! Anne kızlık soyadının bilmem kaçıncı harfi ile para transferine izin veriyorsunuz da hesaplarımın internet bankacılığına açılabilmesini güvenlik sebepleri nedeni ile sadece şubeden yapılabildiğini mi söylüyorsunuz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön