27 Ocak 2015

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ile Trafik Cezası Ödenmiyor

İnternet Bankacılığı ile giriş yaptığımda, kendi adıma kayıtlı olan plakaya ait trafik cezası ödenemiyor.


Şube çaresiz, genel müdürlüğe mail gönderdim, sadece kredi için destek verebiliyorlar.


"Müşteri Haklı Hattı" aradım, bayan hem sözümü defalarca kesti, hem sesini yükseltti, hem de "ödemeyi yapamıyorsunuz sisteme düşmez" diye saçma açıklama yaptı.


Bir hizmeti sunuyorsanız, çalışsın! Eğer çalışmıyorsa sunmayın! Deyin ki, "İnternet'ten ödeme yapamıyorsunuz, lütfen maliyeye gidin"

Samet 270 Okunma

Cevaplar

  • Samet30 Ocak 2015

    Gönderdikleri mailde, sistemde bir hata olmadığını, kurumda sorun olduğunu açıkladılar. Madem öyle, neden başka Banka'nın internet bankacılığından trafik cezamı ödeyebiliyorum? Neymiş? Demek ki sorun kurumda değil, sizdeymiş. Ama bunu tabi kos koca banka kabul edecek değil ya... .

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Samet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön