28 Nisan 2014
Yorum Yap
#2421609

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İçin Telefon Faturasına Ek Ücret Yansıtılıyor

Garanti Bankasında 12 yıldır müşteriyim fakat banka bu zamana kadar kullanmış olduğum kredi kartı için benim bilgim dışında internet kullanımı için göndermiş oldu SMS şifreler için Turkcell faturama extra hesap yansıtıp benden tahsil ediyormuş. Bu konuda bankayı haksız buluyorum ben ki 12-13 yıldır bu bankanın kartını kullanıp da bu habersiz alınan ücretlerin iadesini bekliyorum.


Umarım düşündüğüm gibi duyarlı bir bankanın müşterisiyimdir ama bence boşuna zaten istese haber verirdi dimi. Bu arada kartımın borcunu ödeyip kapatmayı düşünüyorum.

Halim 256 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimiz Halim Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları