16 Şubat 2013 #1635882

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Hizmetinden Faydalanamıyorum!

Anneme ait asıl kart üzerinden ek kart başvurusu yaparak GSBonus card kullanmaya başladım. Vurgulayarak belirtmek isterim ki "anneme" ait kart üzerinden ek kart aldığım halde, "anne" kızlık soyadı bilgimin eksik olduğu belirtildi ve kredi kartı şifresi tanımlamam için bankaya gitmem gerektiği söylendi. Şubeye gittim bilgilerimi tamamladım, imzaladım, teslim ettim. Halihazırda bankanız müşterisi olan annemin bilgileri sizde bulunmuyorsa kimde bulunuyor?


Velhasıl bu sorun annemin bankayı arayarak kendisinin şifre almasıyla ancak çözüldü. Şimdi ise internet bankacılığı hizmetinden faydalanmam için yine eksik bilgi tamamlamak üzere bankaya yönlendiriliyorum ve yine şifre tanımlayamıyorum.

Çağrıhan 35 Okunma

Cevaplar

  • Çağrıhan03 Mart 2013

    Fi tarihinde hazırladığınınz taslak maili problemime cevaben copy-paste etmeniz benim sorunumu çözmedi efendim. Hala internet bankacılığı hizmetinden faydalanamıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön