15 Eylül 2014

Garanti Bankası İlk Kez Çıkardığım ATM Kartına Ücret Kesti

Garanti Bankası bankamatik kartı çıkarmak için şubeye başvurdum, Şubede ücretsiz dendi. Adıma düzenlenmiş bir başka ATM kartım olup olmadığını sordum, olmadığını söyledim. Görevli sistemde gözüktüğünü söyledi, ancak ben hiçbir şekilde bir ATM kartı teslim alıpta kaybetmiş veya çaldırmış değilim, sözünü ettikleri sistemde adıma düzenlenmiş gözüken ATM kartı bana hiç ulaşmadı.
Sonra baktım 7,5 TL kesilmiş. Bu kadar da olmaz çok kızdım. Çözülmez ise hesaplarımı ve otomatik faturalarımı kapatacağım.

Erdem 278 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Erdem E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön