26 Mart 2014

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Ödemesinde Sıkıntı Çıkardı!

Garanti Bankası'ndan çekmiş olduğum ihtiyaç kredisinin aylık taksitini önceden ödemek istememe rağmen alamayacaklarını,gününde ödemem gerektiğini söylemişlerdir. Bende ilgili ödemeyi yurt dışına çıktığım için ödeyemedim.Bu zamana kadar yapmış olduğum ödemelerin dekontlarına bakılırsa zamanından önce ödeme yaptığımı görebilirler.


Konu ile ilgili def'aten şikayetçi olmama rağmen kendileri gerekli hassasiyeti göstermemişlerdir. 2013 senesi Haziran ayında Garanti Bankası'na ait hesabıma 3 aylık taksit tutarımı yatırdım, ama bireysel emeklilik veya diğer farklı giderler göstererek yatırmış olduğum paradan kesintiler olmuştur.Bankaya konu ile ilgili mail de telefon da da yardım alamıyorsunuz.

Ömer 189 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimiz Ömer Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön