04 Şubat 2014

Garanti Bankası iGaranti Paracard Vera Pos Cihazlarında Tanımlı Değil

2 gün önce ailemle birlikte yemek yediğimiz bir restoranda Garanti Bankası paracard'ımla ödeme yapmak istedim. Ancak Vera marka pos yazar kasalarda igaranti kartı tanımlı olmadığı için hesabımda para olmasına rağmen ödeme yapamadım ve mağdur oldum.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bu konuda teknik ekibimizin bilgisi vardır bu sorun çözülecektir beyanında bulunuldu. En azından e-mail ile tüm Garanti müşterilerinin bilgilendirilmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Böylelikle herkes temkinli olurdu. Kartın reklamını yaparken avantajlarını yada fırsatlarını anlatmasını çok iyi biliyorlar ama kart kullanımına gelince en yeni cihazlarda bile işe yaramayan bir kart satmış oluyorlar.

Deniz 263 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Deniz C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön