18 Şubat 2013 #1639556

Garanti Bankası İcra Takibi Başlatmış!

Bazı bankalar bazı kurumlar ve firmalar duyarsız davranarak kendi sonlarını hazırlıyorlar. Bu ülkede bunu yıllarca yaşadık. Garanti'den kredimi ve kredi kartımı düzenli öderken işten ayrılmış ve kendilerine bir süre anlayış göstermelerini istemiştim. Ancak 2 ay sonra borcuma icra takibi başlattılar.


1 yıla yaklaştı, borcu devrettikleri hukuk şirketi (A.H.) 4 kez görüşmeme rağmen ödeyemeyeceğim tutarı bana teklif ederek benimle bir türlü anlaşmadı. Buradan kendilerine yazdığım şikayete de cevap vermediler. İnatla haciz getireceklerini söylüyorlar. Ancak evimde alabilecekleri hiç birşey yok. Şimdi Garanti bankası aracılığıyla hukuki hakkım olarak borcumun tekrar yapılandırılmasını rica ediyorum.

Kader 1.339 Okunma

Cevaplar

  • Kader21 Şubat 2013

    Bana konu ile ilgili herhangi bir email ulasmamıstır. HİÇBİR DÖNÜŞ YAPILMAMIŞTIR. Ben sadece yasal hakkımı kullanıp borcumun taksitlendirilmesini talep ediyorum. Bu konu ile ilgili ne Garanti Bankasından ne de Aktif Hukuk'dan herhangi bir dönüş almadım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön