20 Ağustos 2014

Garanti Bankası Hukuksuz Olarak Parama El Koydu

06.07.2014 günü bankamatikten kartsız para yatırdım ve bankamatik parayı yuttu. Acil bir ödemem olduğu için ertesi gün bankadan dilekçe yazdım ve bu duruma kızdığım için hesabımı da kapatmak için dilekçe yazdım. Bugün itibariyle üzerinden 43 gün geçmesine rağmen hala paramı geriye alamadım ve de hesabımı da kapatmadılar.

Sürekli haklısınız en geç 1 hafta içinde yatıracağız deniliyor ve hala yatırılmadı. Sebepsiz ve gerekçesiz olarak parayı iade etmediler ve halen benim paramı kullanıyorlar. Bu hukuksuz durumun ve lakayt tutumlarının cezasını çekmesi için elimden geleni yapacağım. Her türlü hukuksal hakkımı hiç üşenmeden kullanacağım.

Merve 1.952 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşterimiz Merve D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön