16 Mart 2013 #1688903

Garanti Bankası Hizmet Sıfırın Altında!

Hepimiz biliyoruz ki bankalardan günde defalarca kampanya mesajları geliyor bana da bu şekilde maaş müşterisi olduğum ve kredi kartını kullandığım banka olan garantiden bir mesaj geldi haziran yaz 3340 a gönder ekstren hazirana ertelensin ne kadar basit gözüküyor ama öyle olmadı bu mesajı 4 kez gönderdim 3 kez müşteri hizmetlerini aradım sonuç sıfır!


Aynı işyerinde 3 arkadaş bu mesajı gönderiyoruz onlara 30 saniye içinde cevap geliyor bana yok nasıl rezil oldum yanlarında anlatamam, kimse yanlış düşünmesin bugüne kadar kara listeye girmişliğim hiçbir borcu ödememişliğim yoktur ve sonuç bankayla ilişkimi kestim kart ve tüm abonelikler herşey iptal Garanti Bankası nın müşteri değeri işte bu kadar.

İbrahim 43 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim18 Mart 2013

    problem çözülmemiştir

  • İbrahim18 Mart 2013

    komedinin ikinci perdesi banka bana bir mail gönderiyor ve ayın 14 ünde katılım talebiniz alınmıştır diyor ve bunu ayın 18 inde söylüyor yani şikayetten sonra.Bu harekete çocuk bile güler ne farkeder zaten artık bankayla olan ilişkimi kestim artık talebi değerlendirmesenizde olur

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön