16 Mayıs 2013

Garanti Bankası Hizmet Memnuniyetsizliği!

Bu gün sultangazi şub. sıra numarası aldım. 1 saat 15 dk sonra sıram geldi. Bu bekleyiş süresi boyunca gözlemlerimi aktarmak istiyorum. Benden 5 numara sonrası için fişi bulunan bir beyefendi boş geçen sıralardan birinde gişeden işlemini yapıp ayrıldı. Akabinde başka bir beyfendi görevliye bir kağıt uzatarak birazdan geliyorum dedi.


Dışarı çıktı 10 15 dakika sonra geldi parasını yatırıp makbuzunu aldıktan sonra şubeden ayrıldı. Aradan işlem alınması ve fişler kontrol edilmeden hizmet verilmesi bekleyenler için haksızlıktır. Ayrıca bir soru sorabilirmiyim diyen müşteriye görevli arkadaşın herkez bir soru sorabilirmiyim diyor zaten demesi hoş değil. İnsanlar uygun şekilde de yönlendirilebilirler.

Hanife 40 Okunma

Cevaplar

  • Hanife20 Mayıs 2013

    Verilen cevaba göre eklemek istediklerim, 1 sürecinizi ölçümlediğinizi belirtmişsiniz ben bundan bahsetmemiştim, verilen sıra numaralarının kontrol edilmesini talep etmiştim.2 ATM demişsiniz, atm kullanın demek şube içi yaşanan sorunları gözardı etmek anlamına gelmemeli. 3 Müşteri yönlendirmesi demiştim cevapta bahis konusu bile olmamış. Standart bir kalıp cümle ile şikayet kapatılmış. Şikayet kabul süreçi oluşturmanızı takdir ediyorum fakat madem böyle bir süreç içindesiniz şikayetleri daha tatmin edici cevaplamanızı rica ederim. Saygılarımla.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön