14 Şubat 2014 #2294132

Garanti Bankası Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyetinin Olmaması

İlgili Garanti Bankası ile 10 yıllık gerek vadeli gerek vadesiz hesaplarım ve kredi kartım mevcut. Senelerdir kendilerinde vadeli hesabım bulunmakta hiç para çekmeden sadakatimi korudum. İlgili bankada kafalarına göre paramı ihtiyacı olan insanlara kredi başlığı altında verip benim paramın üzerinden kazandılar. Her sene alınmayan kredi kartı aidatı itirazı için aradığım çağrı merkezinde G** ve C** hnm tarafından bir dövülmediğim kaldı.


Bu insanları orada zorla mı çalıştırıyosunuz ki oflaya poflaya konuşmaktalar? Zaten yetersiz bir çağrı merkeziniz bulunmakta. Dakikalarca hatta bekledim çağrı esnasında bekletildim arkada gülüşmeler vs. ne kadar kurumsal çalıştığınızı çözemedim.

Erkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Erkan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön