18 Mart 2013 #1690281

Garanti Bankası HGS Fazla Çekim Ve Kart Aidatları!

Çamlıca gişelerden, Samandra çıkış gişelere kadar normal ücret olan 1. 40 alınması gerekirken hesabımdan 13. 50 kesildi. Normalde yürütmelik olarak bu tarz durumlarda (okunamaması durumunda) HGS ye geri iade yapılması gerekiyor, fakat banka tarafından hesabıma herhangi bir iade olmadı. Bankaların , kart aidatı, işlem ücreti vs. anlayamıyorum. Eminim tüm kullanıcılar bu konulardan şikayetçidir.

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Mart 2013

    Merhaba, HGS cihazımdan fazla ücret çekildiği ile ilgili bir şikayette bulunmuştum. Benimle iletişime geçildiğinde; verilen cevap: HGS Cihazınız ile yaptığınız geçişte giriş bilgisi okunmadığı için en uzak mesafe olarak ücret alındığı tespit edilmiştir. PTT ile görüşüp durumun düzeltilmesini talep etmeniz durumunda, gerekli düzeltmeler yapılırsa iade yapılabilecektir. Garanti Bankası na ait HGS yi kullanıyorsam ve Kart aidatı vs ücretlerini verdikleri max hizmet karşılığında aldıklarını iddia ediyorlarsa ben müşteri olarak PTT ile iletişime geçmesi gereken tarafın Garanti Bankası tarafı olması gerektiğini düşünüyorum. teşekkürler.

  • Mustafa18 Mart 2013

    Bugün için tarafınızdan aranacağıma dair müşteri hizmetlerinden bilgi verilmişti ama aranmadım. Yeni HGS cihazım için Bankasya ya başvurmuş bulunmaktayım. ilginiz için Teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön