01 Nisan 2015

Garanti Bankası Hesap Ücretim İşletim Ücreti

Garanti Bankası'nın 12***95 numaralı müşterisiyim. Hesabımdan 63.50 TL 2014 ikinci yarıyıl hesap işletim ücreti kesilmiş. Aktif bir kullanıcı olarak eğer bu paranın geri ödemesi yapılmaz ise banka ile ilişiğimi keseceğim. Kredi kartım ve hesabımı kapatıp başka bankaya geçiş yapacağım. Banka ile sözleşmem de bile bu tutarlar yazılı değilken ne hakla benim hesabımdan kafanıza göre para çekebiliyorsunuz?

Ümit 220 Okunma

Cevaplar

  • Ümit03 Nisan 2015

    3 gün oldu bankadan sadece mail gönderildi bu ücretlerin normal olduğuna dair. İletişim kurulacaktır derken tek taraflı mail göndermeyi iletişim olarak tanımlıyorlar sanırım. Garanti Bankası pişmanlıktır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum banka arayışında olanlara.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Ümit G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön