21 Mart 2014

Garanti Bankası Hesap Kullanım Ücreti Kesti

Evet.. Yine bir banka klasiğiyle daha karşınızdayım. Sağolsun bu sefer de Garanti Bankamız, acil durumda arkadaşın havale ettiği paradan 60 TL hesap kullanım ücreti kesmiş. Mağduriyetimi kelimelere dökmeyle uğraşmayacağım ama şikayetim de şurada bulunsun. Sizi suçlamıyorum, size para kazandıran bizleri suçluyorum.

Bir olay da, bu olay karşısında sinirlenip telefon bankacılığından hesabımı kapatmak istememe rağmen, kapattıramam oldu. Demem o ki; oralarda kul hakkına inanan birisi varsa, fazla durmasın orada.

Burhan 78 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimiz Burhan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön