24 Ocak 2014 #2254273

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti Aldı

Otomatik fatura ödeme kısmında hesabımda para yoksa kredi kartından çekilsin diye bir seçenek var. Bu seçenek seçilince yıllık hesap kullanım ücreti alınıyor ve kimsenin haberi yok bu durumdan. Bize söylenen anlaşma gereği, 2-3 faturanızın bankamızdan ödenmesi durumunda hesap işletim ve kredi kartı kullanım ücretinin alınmaması idi.


4 adet faturam bulunuyor Garanti Bankası'nda. Manuel ödesem bile 1 tl ödeme parası aldılar her faturada. Bunun haricinde kredi kartı kullanım ücreti aldılar. Telefon açtım iptal ettiler. Hesap işletim ücreti aldılar, telefon açtım faturalarım var dedim iptal etmediler. Boş yere alınan bu paraların geri ödenmesini istiyorum. Sistemlerinde bunu tam belirtsinler.

Erkan 64 Okunma

Cevaplar

 • Erkan18 Şubat 2014

  Başka bankalar 15tl para alırken garanti bankası 58 + 58 = 106 tl yıllık hesap işletim ücreti alıyor neden ? Bu hesap ücreti nasıl belirleniyor ? Neden bütün bankaların aynı değil ? Düzenleme kurulu bunu neye göre belirliyor ?

 • Erkan10 Şubat 2014

  Bankanın konuyu çözemedi. Konuyu değerlendireceklermiş..

 • Erkan24 Ocak 2014

  Garanti bankası haklı müşteri sayfasından gerekli şeyleri yazdım.. Müşteri hizmetlerinde gerekli şeyleri söyledim. Hatta Kredi kartımı dahi kapattırdım.. Facebook ve twiter dan da yazarım sıkıntı yok. 10 seneyi aşkın süredir kullanıyorum. Neden bu sene böyle yaptılar anlamadım.

 • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimiz Erkan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön