11 Şubat 2014 #2286623

Garanti Bankası Hesap Kesim Ücreti

Sizinle henüz çalışmaya başlamış bulunmaktayım. Fakat yeni çalışmaya başlamış olmama rağmen hesaplarımdan 58 TL çekmiş bulunuyorsunuz. Bu nasıl bir bankacılıktır? Başka bir banka ile senelerce çalışmama rağmen benden hiç bir şekilde hesap kesim ücreti kredi kartı ücreti alınmamaktadır. Garanti Bankasının müşteri temsilcisini vermiş olduğu söze göre Kasım 2014 yılına kadar hiçbir şekilde hesap kesim ücreti alınmayacağını beyan etmişti.


Fakat buna rağmen bile ilk ayda hemen hesaptan para alındı .Bu sizin adınıza hiç yakışmadı. Sizin gerekten çok büyük bir banka olduğunuza inandığım için hesap sizinle çalışmak istemiştim. Ama yapmış olduğunuz bu durumdan dolayı hesaplarımı kapatacağım.

Berna 143 Okunma

Cevaplar

  • Berna'nın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    iLGİNİZE GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  • Berna'nın Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Merhabalar; Şikayetimi dikkate alıp en kısa süre de çözüm sağladıgınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca Banka çalışanlarınızdan DİDEM HANIMA ilgisinden dolayı ayrıca Teşekkür ederim. =)

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Berna N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön