23 Şubat 2015

Garanti Bankası Hesap Kartından Hesap İşletim Ücreti Kesti

Dört yıllık hesabımın daha önce hiçbir döneminde bu miktarda kesinti yapılmadığını sandığım fakat 2013'te de benzer kesintinin yapıldığını tespit ettiğim, işletim ücretini 2014 2. yarı yılı hesap işletim ücreti adı altında tam da doğum günüm 21 Şubat'ta hesabımdan 63 TL kesilmiştir. Haber vermeden bu ücretin kesilmesi hiç adil değil. Doğum günümde nasıl bir hediyedir bu böyle. Kesintilerimin en kısa zamanda tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Ben bütün ödemelerimi bu karttan yapıyordum ama sessiz sessiz paramı kesiyorsanız yollarımızı ayırmak isterim.

Akın 355 Okunma

Cevaplar

  • Akın23 Şubat 2015

    Ben arıyorum, sürekli farklı yerlere bağlanıyorum. İlgili kişi tamam ben oraya aktarıyorum, diyor başka yer çıkıyor. Derdimi anlatabileceğim birini bulamıyorum. İlgili birimin dahili bilgisini paylaşırsanız iyi olur. Hiç umudum da yok ama isteyenin bi yüzü.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Akın U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön