01 Mayıs 2013 #1772104

Garanti Bankası Hesap Kartı Çıkartılmadı!

Garanti Bankası Manisa Sanayi şubesinden 15/04/2013 tarihinde maaş için hesap kartı başvurusunda bulundum. Ancak 30/04/2013 tarihinde kartımın çıktığına dair mesaj bile telefonuma gelmedi. Benden sonra hesap açtıran arkadaşlarımın kartları 1 hafta önce ellerine ulaşmasına rağmen benim kartım halen çıkmadı.


Konu hakkında Garanti Bankası Sanayi şubesini aradığımda ise telefonu açma zahmetine dahi girmiyorlar. Bugün tam 5 kere telefon kendiliğinden kapanana kadar aradım ancak telefona cevap verilmedi. Mağduriyetimin giderilmesi ve Manisa Sanayi şubesindeki çalışanların telefonlar çaldığında açılması konusunda uyarılmasını rica ederim.

Göksu 35 Okunma

Cevaplar

  • Göksu10 Mayıs 2013

    Merhaba, 04/05/2013 tarihinde Cep telefonuma Paracard ımın basıldığını ve en kısa sürede ulaştırılacağı mesajı gelmesine rağmen kartım halen elime ulaşmadı. hesap açtırmamın üzerinden 26gün geçti ve halen kartım elime ulaşmadı.Artık alay ediliyormuş hissine kapılmaya başladım.Diğer bankalar 4-5 günde bu işi hallediyorken Garanti bankası neden sorunu çözemedi anlam veremiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön