06 Eylül 2013 #1997763

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor!

Aynı problemi daha önce de yaşadım. Hesap işletim ücreti iadesini hakem heyetinin karar tarihinden 6 ay sonra anca alabildim. İkinci karar çıkalı 4 ay oldu yine aynısını yaptılar. Hakem Heyeti Başkanlığındaki memurda tek problemli bankanın Garanti Bankası olduğunu söyledi. Bence yıldırma taktiği uyguluyorlar. Peşlerinde koşmaktan usanıp alacaklarından vazgeçenlerin hakkını alıyorlar. Karar tarihi: 10/05/2013 Karar No: 2013/3556 ilgililere duyurulur. Lütfen paramı ödeyin.

Önder 69 Okunma

Cevaplar

  • Önder09 Eylül 2013

    Banka tarafından arandım ama sorunum çözülmedi. Garanti Bankasında süreç bu şekilde demek için aramışlar. Benim şikayetim zaten sürecin çok uzun sürmesi.

  • Önder06 Eylül 2013

    Buradaki verilen cevaplar hiç ikna edici değil. Hazır bir şablon oluşturmuşlar bütün şikayetlere aynı metni gönderiyorlar ama netice yok. Geçen defada bu platformda yazmıştım yine bu klasik cevaplarını vermişlerdi ve aylarca sürdü çözüm üretmeleri. Bunlarınki nasıl bir zihniyet anlayamıyorum. Ben olsam diyorum insanların bu platforma şikayet yazmamaları için bana ilk ulaştıklarında son sürat çözüm üretmeye çalışırım. Sonuçta herkes buraya yazmadan önce kendileriyle iletişim kuruyor. Çözüm sunmadıkları için burada bu bankadan bu kadar çok şikayet var. İnsanların bir ürün yada hizmet almadan önce bu tür platformlarda araştırma yaptıklarını sanırım idrak edemiyorlar. Halbuki buraya şikayet yazmaya mahal verdirmeseler araştırma yapanlar olumsuz bir şikayete rastlamayınca bu tutumları müşteri artışında ciddi bir artış yaratabilir. Galiba bize bu kadar yeter diye düşünüp daha fazla büyümek istemiyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Önder T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön