13 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor

Aralık ayında çektiğim krediden dolayı avans hesap tanımlaması yapıldı ve hesap işletim ücretinden muaf olmak için net hesap ile birikim yaptım ve 2 yıldır bu şekilde muaf tutuyordum. Aralık sonunda çektiğim krediye istinaden oluşan avans hesabı kullanmak için net hesabı iptal etmem ve ettikten sonra 2 otomatik ödeme talimatı vermem gerekiyordu.


Bana zaman bilgisi verilmediği için diğer bankadaki talimatı iptal ettirmem gerekiyordu zaman aldı ve 4 Ocak'ta talimatları verdim, fakat aralık sonunda vermem gerekiyormuş. 4 gün yapmadığım için 63.5 TL ücret kestiler. Peki bana bu bilgi verilmiş olsaydı ben neden işlemi 4-5 gün bekleteyim? Haksız yere 63.5 TL aldınız ve iade etmiyorsunuz.

Aykut 256 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Aykut S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön