07 Şubat 2014 #2281021

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

10 yılı aşkın süredir aktif olarak Garanti Bankası Bonus kart kullanıcısıyım, Garanti Bankası Etlik Şubesi'nden ihtiyaç kredisi aldım ve ödemelerimi gününden önce yapıyordum. 8. ay taksitini ödemiş olmama rağmen tarafıma bilgi verilmeden hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmış olup yatırmış olduğum taksit geçersiz olmuştur.


Yapılan kesintinin tarafıma iadesini talep ediyorum. İlgililere arz eder en yakında zamanda bilgilendirme yapmanızı bekliyorum.

Aykut 74 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Aykut G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön