02 Nisan 2013 #1720861

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

20879*** hesap numaralı. Banka hesabı adı altında elma fonu diye işlem ücreti alındı. Benim onay vermediğim bir durum. Banka eğer hesap işletim ücreti adı altında banka kartımdan kestiği ücreti iadesini yapmazsa tüketici haklarına gidip. Diğer bulunan 2 adet kredi kartımı da borcunu kapatıp farklı bankaları kullanacağım.

Serdar 67 Okunma

Cevaplar

  • Serdar03 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Müşteri hizmetleri yetkilisi, Bana geri dönüş yapıp konu hakkında ikna çabası istemiyorum benden alınan hesap işletim ücreti adı altında çekilen yıllık kart aidatı ki benim herhangi bir ses kaydım başvurum yoktur. Elma hesabı bakiyesiyle ilgili. Benim ücretim ya geri yatırılsın ya da ben işi inada bindirim 50 tl için gider tüketici hakem heyetine dilekçemi yazarım onlardan her türlü alırım ve bütün kredi kartlarımı kapatırım garanti bankasına ait. Çok sağlam firmanız tebrik ediyorum (!) Bilginize, Serdar MAKARAÇ

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön