05 Şubat 2014 #2276364

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Geçmiş dönemlere ait hesabımdan #hesap işletim ücreti adı altında belli miktarlarda paralar kesilmiştir. Hala bankanızın müşterisi olarak yapılan bu uygulamanın bana göre yanlış olduğunu belirtmek ve şimdiye kadar kesilmiş tüm hesap işletim ücretlerinin tarafıma iadesini talep ediyorum.


Ayrıca Garanti Bankası müşteri temsilcilerinize üniversite öğrencisi olduğumu belirttiğim ve öğrenci belgemi ibraz ettiğim halde hesap işletim ücreti adı altında kesilen paraların geri ödenemeyeceğini tarafıma belirtildi.

Serhat 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Serhat S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön