04 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bugün geçmiş dönem hesap hareketlerime bakarken banka hesabımdan 58 TL tutarında hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. 1 yıldan fazladır müşteriniz olduğum ve her ay belirli bir limiti geçip ödemelerimi aksatmadığım için bu Hesap İşletim Ücretimin hesabıma iade edilmesini istiyorum.


Aksi halde derhal hesabımın kapatılmasını ve Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildirmek isterim. Hem müşteriniz olarak kalmak hemde bu tip hukuksal işlemlerle uğraşmak istemiyorum umarım sizde bu konuda yardımcı olursunuz.

İlhan 76 Okunma

Cevaplar

  • İlhan09 Şubat 2014

    Hiçbir gelişme yaşanmamıştır. En kısa sürede Garanti bankası ile müşteri ilişkimi keseceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. İlhan U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön