04 Şubat 2014 #2276096

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası benden Hesap İşletim Ücreti adı altında devamlı para kesmiştir. Aynı banka kredi kartı aidatı adı altında da para kesmiştir, bunu bankaya birkaç sefer söylemeye çalıştıysam da çeşitli bahanelerle beni bundan soğutmaya çalışmıştır. Ben benden kredi kartı aidatı altında vede hesap işletim ücreti altında kesilen paraların iadesini talep etmekteyim.

Muammer 54 Okunma

Cevaplar

  • Muammer11 Şubat 2014

    sanırım salak yerıne konuldum kredi kartımı ve hesabımı musait olduğum bir zamanda şubeye gidip dehal kapatacağım gene alsınlar aidat ve hesap işletim ücreti alabilirlerse.. onların yüzünden işbankası ıle çalışmaya başladım ne hesap işletim ücreti nede kredi kart aidatı var :( ayriyetten dava açacağım onlara bırakmayacağım benden aldıkları paraları uhraşacağım alana kadar..

  • Muammer04 Şubat 2014

    Bana cavap verildi evet kısaca bu bizim kanuni hakkımız size hizmet veriyoruz hesap işletim ücreti de alırz deniyor. Ben bunun kanunen olamayacağını vede iadesinin gerektiğini biliyorum . ben hesabımdan kesilen bankanın hesap işletim ücreti altında vede kredi kartımdan kart aidatı altında alınan paraların iadesini talep ediyorum. buraya yazmamın sebebi belki uğraşmama gerek kalmadan bu paraların iade edilebileciği fikrine kapılmamdır. Anladığım kadarı ile kesinlikle iade etmeyecekler TSHH,e muracat etmem gerekecek. Teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Muammer T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön