25 Ocak 2014 #2255833

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası'nın kestiği işletim ücretlerinden gına geldi artık. Hiçbir hak hukuka dayanmayan bu işletim ücretlerinin bu güne kadar alınan tüm ücretlerin iadesini istiyorum. Öğrenci belgemi ve tüm belgelerimi verdiğim halde bana clasic vadesiz hesap açılmasının sorumlusu olarak benim görülmem ve 6 ayda bir 58 tl hesap işletim ücreti kesilmesi hiçbir hukuğa kanuna sığmıyor.


Kullandığım süre boyunca kesilen tüm hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum aksi durumda kanunun hangi maddesi aksi durumu söylüyorsa tarafıma mail yoluyla yollanmasını istiyorum.

Uğur 91 Okunma

Cevaplar

  • Uğur02 Şubat 2014

    problemim malesef çözüme kavuşmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Uğur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön