20 Ocak 2014 #2244693

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

9750851 no'lu Garanti Bankası müşteri hesabımdan, Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan 58 TL tutarlı hesap işletim ücreti kesintiniz 4077 sayılı yasaya göre haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.


Kesilen 58 TL hesap işletim ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu diler, bundan önce ki dönemlerde de hesabımdan kesilen Hesap işletim ücretlerinin de tarafıma ödenmesini diler aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Engin 41 Okunma

Cevaplar

  • Engin09 Nisan 2016

    Kesinti ödenmedi hesaplarımı kapadım. Zehir zıkkım olsun.

  • Engin27 Ocak 2014

    Tüm hesaplarımı iptal edip başka banka ile çalışıyorum. Garanti bankası bu kafayla gitmeye devam etsin.bir Fenerbahçeli olarak Şahenk'i kınıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Engin S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön