18 Ocak 2014 #2242499

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası Genel Müdürlüğü'ne;
Konu :Hesap işletim ücreti.


171036 no'lu müşteri hesabımdan ,08/01/2014 ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan 58 TL. tutarlı hesap işletim ücreti talebiniz 4077 sayılı yasaya göre haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.


Talep edilen 58 TL hesap işletim ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu diler, bundan önce ki dönemlerde de hesabımdan kesilen Hesap işletim ücretlerinin de tarafıma ödenmesini diler aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Burak 393 Okunma

Cevaplar

  • Burak21 Ocak 2014

    Bir daha kesinlikle ve kesinlikle Garanti Bankası ile çalışmayacağım. En kısa sürede kredi kartı ve maaş hesabımı başka bir bankaya geçireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Burak S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön