13 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2010 yılında Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından alacağım burs için açtırdığım öğrenci hesabımdan 2011 yılı 2. dönemi itibariyle hesap işletim ücreti kesilmeye başlanmış ve şuana kadar 50 TL hesabımdan kesilmiştir.


Kesilen bu ücretlerin geri ödenmesini istiyorum ve öğrenci hesabı olarak açılan hesaptan ücret kesen Garanti Bankasını şikayet ediyorum. Kesilen ücretler iade edilmediği takdirde yasal haklarımı kullanarak Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Ersel 37 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ersel Ö.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön