04 Eylül 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesi Yapılmadı!

Bir sene önce hesabımdan ' hesap işletim ücreti' adı altında çekilen ücretin iadesi için dava açmıştım ve haklı bulunarak paranın iadesinin yapılmasına karar verildi. İade yapmaması üzerine icraya vererek parayı geri aldım. Tek amacım bu yapılan hukuksuzluğa karşı çıkmak.

Şimdi aynı işlemi tekrar yapmam gerekiyor. Garanti hesabımdan yine para çekmiş. Bu ne demektir? Biz haksız olarak sizden para çektik ve bunun doğru olmadığı ispatlandı fakat biz bu hukuksuzluğa devam ediyoruz, siz yine aynı işlemi yapın demek. Hiçbir şekilde üşenmeden sıkılmadan aynı işlemleri tekrarlayarak dava açacağımı bildirmek istedim.

Ersin 40 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Ersin G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön