09 Nisan 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

2 ay önce Garanti Bankası'ndan konut kredisi kullanarak ev aldım. Hesaba otomatik ödeme talimatı vermem halinde hesap işletim ücreti alınmayacağını söylediler. Bende 2 tane otomatik ödeme talimatı verdim. Fakat yine de hesap işletim ücreti alındı. Şubeye itiraz ettim. İade edileceğini söylediler. Geçen süre içinde iade edilmedi.


Şubeye tekrar sordum. Biz Genel Müdürlüğe yazdık, red geldiğini söylediler. Kaldı ki otomatik ödeme talimatı verilmese bile Kredi hesaplarında Hesap işletim ücreti alınamaz. Bu kesilen ücretin geri iadesini istiyorum.

Savaş 444 Okunma

Cevaplar

  • Savaş10 Nisan 2015

    Banka yetkilisi aradı. Fakat hiçbir şekilde çözüm üretmediler. o imzayı attınız o ücreti bir şekilde alırız diyorlar. Siz siz olun Garanti Bankası'ndan kredi kullanmayın.

  • Savaş10 Nisan 2015

    Banka yetkilisi aradı. Fakat hiçbir şekilde çözüm üretmediler. Siz siz olun sakın Garanti Bankası'ndan kredi kullanmayın. İmza attınız her şekilde bu parayı sizden alırız diyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Savaş Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön