17 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor

Garanti Bankası'nın 74***25 no'lu hesabının sahibiyim. Bugün hesabıma baktığımda hesabımdan 58 tl ikinci yarı işlem ücreti adı altında para kesilmiş ve yıllık 116 lira hiçbir şey yapmadan alınan para görülüyor.


Yaklaşık 5-6 yıldır belki daha eski zamandan beri Garanti Bankası müşterisiyim ve bu başıma gelen 2. olay oldu. Daha önce kredi kartımda yaşadığım sorundu ve bu ücretim iade edilmeyeceği sadece iki fatura ödemesi verirsem bundan sonra alınmayacağı bilgi verildi. Bende hesabımı kapatmaya karar verdim.

Barış 60 Okunma

Cevaplar

  • Barış19 Şubat 2014

    Cevap vermiş olmanız hiç bir şeyi ifade etmiyor hiç bir gelişme yok halen. iletişime geçilecekmiş kredi verecek olsanız günde 6 defa ararsınız ama şimdi vaktiniz yok sanırım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimiz Barış Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön